Uitslagen

2016

2015         Plaatsing WAO Twiggy

Plaatsing NK Cyno Twiggy

Plaatsing NK  FHN Twiggy & Spûnk

Plaatsing WAC 2016 Twiggy

Plaatsing Finale TeamWinterCompetitie

2014

Plaatsing WAC Italië 2015
Plaatsing Finaledag TWC ! Team WATAPATJA.
Plaatsing NK FHN
Plaatsing Finale Dania cup
2e plaats competitie FHN

2013     Plaatsing NK
Plaatsing Finale TWC
Plaatsing World.Agility.Championship. (IFCS) ’14

2012    Plaatsing NK
Plaatsing Finaledag TWC ’13

In de prijzen … 

21 febr               2e VP / Twiggy BCNN

3e Spel  / Spunk BCCN

7  febr              Beste combinatie van de dag TWC Finale / Twiggy
1e VP / Twiggy
2e JP / Twiggy
3e Team WATAPATJA Finale / Twiggy en Spûnk

10 jan                 3e VP WATAPATJA
1e JP WATAPATJA
3e Beste van de dag Twiggy
1e Estafette WATAPATJA
Beste team van de dag WATAPATJA

2015
Twiggy staat 1e in de competitiestand FHN
13 dec               1e VP / Twiggy
3e VP WATAPATJA
2e JP WATAPATJA
2e Beste van de dag Peter en Senna
1e Estafette WATAPATJA
Beste team van de dag WATAPATJA

29 nov             2e JP Twiggy NK
1e VP2 Twiggy NK
2e plaats Twiggy overall NK

15 nov               1e vp WATAPATJA
Beste Team van de dag WATAPATJA

25 okt               1e Gamling Twiggy

1e Gambling Spûnk

2e VP Twiggy

27 sept             2e JP Spûnk

16 aug               1e VP – Twiggy

3e Jump – Twiggy

3e Snooker- Twiggy

15 aug               1e Spel – Twiggy Cyno

12-18 juli:          1e VP – Twiggy

Jutlandia Cup     1e VP – Twiggy   & 4e, 6e, 6e, 6e, 7e van 150 en open-klasse 270 deelnemers.

1e VP – Spûnk    & 10e van de 120 deelnemers

28 juni:              2e Jump NK Cyno – Twiggy – overall 11e ->155 deelnemers

21 juni:               1e Snooker – Twiggy

20 juni:               2e VP – Twiggy           —– Promotie naar B2
en plaatsing NK Cyno
2e Jump – Twiggy

1e Spel – Twiggy

7 juni:                 1e Spel –Spûnk
5e Jump – Spûnk

25 mei:               2e Jump – Twiggy

3e Jump – Spûnk

23 mei:               3e VP – Twiggy

17 mei:                1e Bonus speedstakes World Agility Open – Twiggy

10 mei:                3e Spel – Twiggy

26 april:              1e VP – Twiggy

1e Jump – Twiggy

1e Snooker – Twiggy

2e Jump + promo punt – SPÛNK
2e Snooker  – SPÛNK

22 maart :           1e VP – Twiggy

1e Snooker  – Twiggy

2e Jump – Twiggy

1e VP – Toshi

8   maart :            1e  VP – Twiggy

2e spel Toshi

21 febr :              2e Jump BCCN – Twiggy

31 jan/ 1 febr      geplaatst voor WAO

11 Jan :                2e Jump TWC – alle Twiggy

3e Team WATAPATJA VP

1e Team WATAPATJA Jump

1e Team WATAPATJA Estafette

1e Team WATAPATJA overall !

In de prijzen …. 2014

15 dec:                     2e Team WATAPATJA Overall
3e Team Watapatja Jump

16 nov:                     2e VP TWC
1e Team WATAPTJA VP
2e Team WATAPATJA Jump
1e Overall WATAPATJA
2e Overall Dierverdoatsie (Toshi)

2nov:                        2e plaats competitiestand !

2 nov:                       1e VP
1e Jump

19 okt:                     7e Overall Cyno Masters

12 okt :                    1e Jumping

28 sept:                  1e Gambling
3e Gambling (Toshi)

14 sept:                   1e Snooker

24 aug:                    1e VP

Juli :     Week Dania Cup , 20 kg voer + zak koekje gewonnen in totaal.
Toshi 1e plaats
Toshi 3e plaats
Twiggy geplaatst voor Finale

Juni :  Tussenstand plaatsing WAC – world agility championship-  1E PLAATS

29   juni                2e VP
28   juni                1e Jumping
21   juni                1e plaats VP (Cyno) + promo punt

Mei WAC            1e plaats Jumping Team ( dag 1 )
2e plaats Agility Standard Individual
1 x 5e
2 x 6e
1 x 17e
Overall Individual 12e !

27 apr                2e VP

26 apr                1e jumping + promotie B1 (FCI)

13 apr                2e Snooker
3e VP (Toshi)

30 mrt               2e spel
2e VP + promopunt

16 mrt                1e plaats VP
1e plaats Jump
1e plaats Snooker (Feng)
2e plaats VP (Feng)
2e plaats Snooker (Toshi)

1 mrt                  2e plaats WATAPATJA groep Noord TWC.

16 feb               Overall 1e Dog in Action WinterClubCompetitie

9  feb               1e plaats jumping
1e plaats (team) kwalificatie finale TWC – WATAPATJA

 

19 jan              2e VP Induvidueel               alle  — > Wintercompetitie
4e Jump Induvidueel
3e Overall Induvidueel
1e team VP WATAPATJA
2e team Jump WATAPATJA
1e Overall team WATAPATJA
2e Estafette team WATAPATJA
Beste team van de dag WATAPATJA

2013

15 dec                 1e Twiggy (Snooker)
1e Toshi (gambling + bonus)
1e Toshi (Snooker)

8 dec                 1e  Team WATAPATJA VastParcours.

NK                   3e VP(2)

3 nov              Toshi  1e Jump + promotie naar B klasse (met Henk)
Toshi  1e spel (met Marc)

13 okt          Toshi 1e spel (met Henk)

25 aug           1e spel Cyno
2e vp   Cyno

18 aug           2e VP
1e Jump
Toshi  3e VP

17 aug            2e spel Cyno

28 juli           1e Jump  en promotie naar C-klasse !

Fionia Cup Denemarken   vast parcours 1E plaats

30 juni        1e Snooker

Toshi          2e spel
Toshi          2e Jumping

 

16 juni        1e Gambling met afstandhandling
1e Vast parcours (promoptiepunt)

 

20 mei         1e Gambling met bonus

5 mei           1e Power en Speed
3e Jumping (promotiepunt)

21 april         1e  Snooker

6 april   Promotie naar de B-klasse

6 april          1e  VP

10 maart      1 e VP
1 e Jump

Januari :  Tess Team WATAPATJA 1e plaats VP en beste team van de dag.

2012

07 apr   Twiggy   2 jump
07 apr   Tess     3 spel
22 apr   Twiggy   1 jump
28 mei   Tess     1 spel
10 jun   Tess      1 spel
10 jun   Tess      1 jum
24 jun   Tess      3 vast              Denemarken 2012 : Tess    1e Jumping
08 jul    Twiggy   2  spel                                                Twiggy  2e Jumping
29 jul    Twiggy   2 spel                                                 Twiggy  2e Vast Parcours
11 aug   Twiggy   1 spel                                                  Twiggy  8e Jumping
09 sep   Tess     3 jum      Border Collie Classic Duitsland: Tess Foutloos Vast Parcours
07 okt   Twiggy   2 spel

11nov    Tess     2 VP ( induvidueel)
11nov    Tess     1 Jump (Team)
                     2 VP    (Team)
                     1 Estafette (Team)
11nov     Twiggy  3 Estafette (Team)
25 nov    Twiggy  1 VP Nederlands Kampioenschap ’12

 

*** 2010 & 2011 Winnaar TeamWinterCompetitie : WATAPATJA : ***
Al 2 jaar de wisselbeker in huis 🙂

 Nieuwschierig naar al onze uitslagen ?

 

Uitslagen voor Licentienummer 10856 : Timmer, Marieke met Twiggy , klasse AMID     www.fhn.nl

 

Uitslagen voor Licentienummer 1786 : Timmer, Marieke met Tess , klasse CMAX           www.fhn.nl